Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

TV Vox LED 50ADWFFL Smart UHD

23.900ден

Ultra HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019605650 Категории: ,

Опис

Големина: 50″ (127 см)
Екран: Direct LED Ultra Slim
Разолуција: 4K (3840 x 2160)
Smart Телевизор: Android 9.0
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
Приклучоци: HDMI x3, USB x2, Aнтена влез x2, AV влез, CI, SPDIF оптички излез, аудио излез, LAN
Технологии кои ги користи: интегриран Wi-Fi, HEVC H.265, PVR
Друго: Hotel Mode, Sleep Timer, повеќејазичен OSD, Miracast, HDR10 + HLG, Dolby Digital Plus (DD+), екран без рамка
Боја: црна
Гаранција – 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

50" (127 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.