Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 1340 ден месечно.

TV Vox LED 50ADWD1B Smart UHD

22.900ден

UHD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019605469 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Големина: 50″ (127 см)
Екран: Direct LED slim
Разолуција: 4K (3840 x 2160)
Smart Телевизор: Android 9.0
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
Приклучоци: HDMI x3, USB x2, антена влезови x2, AV влез, CI, SPDIF оптички излез, аудио излез, LAN
Технологии кои ги користи: интегриран Wi-Fi, H.265 HEVC, PVR, Hotel Mode, HDR10, Miracast, Dolby Digital Plus
Боја: црна
Гаранција – 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

50" (127 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.