Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

TV Vox LED 50A667JBL Smart UHD

24.900ден

Ultra HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019603793 Категории: ,

Опис

Големина: 50″ (127 см)
Екран: Direct LED Slim
Разолуција: 4K (3840 x 2160)
Smart Телевизор: Android 9.0
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 8W JBL
Приклучоци: HDMI x2, USB x2, YPbPr влез, AV влез, CI, SPDIF оптички излез, LAN, VGA, излез за слушалки
Технологии кои ги користи: интегриран Wi-Fi, HEVC H.265, PVR, JBL
Друго: Hotel Mode, Sleep Timer, повеќејазичен OSD, HDR, HDR+, HLG, Miracast, Dolby Digital Plus(DD+)
Боја: сива
Гаранција – 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

50" (127 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.