Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

TV Vox LED 43ADWD1BU Smart UHD

17.900ден

Ultra HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019605636 Категории: ,

Опис

Големина: 43″ (109 см)
Екран: Direct LED Slim
Разолуција: 4K (3840 x 2160)
Smart Телевизор: Android 9.0
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
Приклучоци: HDMI x3, USB x2, Aнтена влез x2, AV влез, CI, SPDIF оптички излез, аудио излез, LAN
Технологии кои ги користи: интегриран Wi-Fi, HEVC H.265, PVR, Miracast, Hotel Mode, Sleep Timer
Повеќејазичен OSD, HDR10, HLG, Dolby Digital Plus(DD+)
Боја: црна
Гаранција – 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

43" (109 cm)

Резолуција

Full HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.