Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 790 ден месечно.

TV Vox LED 42DSQGB

13.500ден

Full HD Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019605421 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Големина: 42″ (107 см)
Екран: Direct LED slim
Разолуција: Full HD (1920×1080)
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
Приклучоци: HDMI x2, USB, антена влезови x2, AV влез, CI, излез за слушалки, SPDIF излез
Технологии кои ги користи: HEVC H.265, PVR, Hotel Mode
Боја: црна
Гаранција – 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

42" (107 cm)

Резолуција

HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.