Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 930 ден месечно.

TV Vox LED 42ADWGB Smart

15.900ден

Full HD Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019605445 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Големина: 42″ (107 см)
Екран: Direct LED slim
Разолуција: Full HD (1920×1080)
Smart Телевизор: Android 9.0
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
Приклучоци: HDMI x2, USB x2, антена влезови x2, AV влез, CI, SPDIF оптички излез, LAN
Технологии кои ги користи: Wi-Fi, HEVC H.265, PVR, Hotel Mode
Боја: црна
Гаранција – 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

42" (107 cm)

Резолуција

HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.