-9%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 580 ден месечно.

TV Vox LED 32ADWD1B Smart

9.900ден

HD Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019605438 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Големина: 32″ (81 см)
Екран: Direct LED slim
Разолуција: HD Ready (1366×768)
Smart Tелевизор: Android 9.0
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 6W RMS
Приклучоци: HDMI x2, USB x2, антена влезови x2, AV влез, CI, SPDIF оптички излез, аудио излез, LAN
Технологии кои ги користи: Wi-Fi, HEVC H.265, PVR
Друго: Hotel Mode, Sleep timer, повеќејазичен OSD
Боја: црна
Гаранција – 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

32" (81 cm)

Резолуција

HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.