Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 400 ден месечно.

TV Vox LED 24DSQD1B

6.900ден

HD Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019605414 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Големина: 24″ (61 см)
Екран: Direct LED slim
Разолуција: HD Ready (1366×768)
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 4W RMS
Приклучоци: HDMI x2, USB, антена влез, AV влез, CI, излез за слушалки, SPDIF излез
Технологии кои ги користи: HEVC H.265, PVR, Hotel Mode
Боја: црна
Гаранција – 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

24" (61 cm)

Резолуција

HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.