-26%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 1520 ден месечно.

TCL 55DP600 4K Ultra HD Smart

25.900ден

Не е на залиха

Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Купи со IuteCredit

Опис

Тип на екран: LED
Димензија на екран: 55″/140cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Dual Core Processor
1200 PMI
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Да,
Wi-Fi, DLNA, MiraCast
Приклучоци: PVR, TimeShift, HDMIx3, USBx2, LAN, CI slot x1, Оптички излез
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

TCL

Големина на екран

55" (140 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.