-17%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

TAM 1420 LTE

1.490ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија:

Опис

Канали: Ch. 2-60
Опсег на фреквенција: 47–790 MHz
Појачување: 20 dB
Број на влезови: 1
Број на излези: 4
Пригушувач: 10 dB
Напојување: 230 VAC, 50 Hz

Дополнителни информации

Производител

TAM

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.