-8%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 1230 ден месечно.

Sharp ESHFH914AW3EE

20.990ден

Машина за перење

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 4974019975733 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Капацитет: 9 кг
15 програми
1400 вртежи во минута
Инвертер мотор
Копче за одложување, копче за старт/пазуа, копче за лесно пеглање, функција за предперење, функција за брзо перење
Сигурносно заклучување, Eco-logic систем, заштита од истекување, антиалергиска програма, контрола за количина на пената
Wave cabinet – намалување на бучавата, погодна опција додека перете навечер или во текот на ноќта
Unbalance контролен систем – оптимални перформанси на перењето
Енергетска класа: А+++
Годишна потрошувачка на енергија: 155 kWh
Бучава: перење – 58 dB, центрифуга – 78 dB
Димензии (ШxВxД): 597 x 845 x 557 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Капацитет

9 kg

Производител

Sharp

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.