Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Sharp ESHFH714AW3EE

18.990ден

Машина за перење

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 4974019975610 Категории: ,

Опис

Капацитет: 7 кг
15 програми
1400 вртежи во минута
Инвертер мотор
Сигурносно заклучување, заштита од истекување, антиалергиска програма, контрола за количина на пената
Wave cabinet – намалување на бучавата, погодна опција додека перете навечер или во текот на ноќта
Unbalance контролен систем – оптимални перформанси на перењето
Врата со широко отворање од 47 cm
Енергетска класа: А+++
Потрошувачка на енергија по циклус: 0,61 kWh
Бучава: перење – 50 dB, центрифуга – 74 dB
Димензии (ШxВxД): 600 x 850 x 530 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Капацитет

7 kg

Производител

Sharp

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.