-11%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 830 ден месечно.

Sharp ESHFA7123W2EE

14.190ден

Машина за перење

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 4974019943749 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Капацитет: 7 кг
15 програми
1200 вртежи во минута
Копче за одложување, копче за старт/пазуа, копче за температура, функција за екстремно брзо перење од 15 мин.
Сигурносно заклучување, Eco-logic систем, заштита од истекување, индикатор за преостанато време
Unbalance контролен систем – оптимални перформанси на перењето
Енергетска класа: А++
Годишна потрошувачка на енергија: 195 kWh
Бучава: перење – 58 dB, центрифуга – 79 dB
Димензии (ШxВxД): 845 x 597 x 527  mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Капацитет

7 kg

Производител

Sharp

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.