Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Samsung UE82RU8002 4Κ Ultra HD Smart

139.900ден

Ultra HD Smart Телевизор

Не е на залиха

SKU: 8801643884963 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на екран: LED
Димензија на екран: 82″/208cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Quad Core процесор
2500 PQI
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Да, Smart Tizen
Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, HDR10+
Приклучоци: HDMIx4, USBx2, LAN, CI+, Оптички излез, Anynet+ (HDMI-CEC)
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Големина на екран

82" (208 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.