Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 3920 ден месечно.

Samsung UE75TU7072 4K Ultra HD Smart

66.900ден

Ultra HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806090325724 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Тип на екран: LED
Димензија на екран: 75″/190cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Crystal processor 4K
2000 PQI
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Да, Smart Tizen
Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, HDR10+, HLG
Приклучоци: HDMIx2, USB, LAN, CI+, RF влез, Bluetooth, Дигитален аудио излез, Anynet+ (HDMI-CEC),
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Големина на екран

75" (190 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.