Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 2520 ден месечно.

Samsung UE65TU7172 4K Ultra HD Smart

42.900ден

Ultra HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806090391910 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Тип на екран: LED
Димензија на екран: 65″/165cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Crystal processor 4K
2000 PQI
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Да, Smart Tizen
Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, HDR10+
Приклучоци: HDMIx2, USBx1, LAN, CI+, Оптички излез, Anynet+ (HDMI-CEC)
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Големина на екран

65" (165 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.