-7%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Samsung UE65TU7092 4K Ultra HD Smart

41.900ден

Ultra HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806090367533 Категории: ,

Опис

Тип на екран: LED
Димензија на екран: 65″/165cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Crystal Display (Nanoparticle Filter)
Crystal processor 4K
2000 PQI
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Да, Smart Tizen
HDR10+, HLG
Dolby Digital Plus, Adaptive Sound, SmartThings application
Приклучоци: Wi-Fi, HDMIx2, USBx1, LAN, CI+, дигитален аудио излез, eARC, Anynet + (HDMI-CEC)
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Големина на екран

65" (165 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.