Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 1750 ден месечно.

Samsung UE55TU7172 4K Ultra HD Smart

29.900ден

Ultra HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806090392566 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Тип на екран: LED
Димензија на екран: 55″/140cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Crystal processor 4K
2000 PQI
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Да, Smart Tizen
Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, HDR10+
Приклучоци: HDMIx2, USBx1, LAN, CI+, Оптички излез, Anynet+ (HDMI-CEC)
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Големина на екран

55" (140 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.