Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Samsung UE55TU7092 4K Ultra HD Smart

29.900ден

Ultra HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806090367519 Категории: ,

Опис

Тип на екран: LED
Димензија на екран: 55″/140cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Crystal Display (Nanoparticle Filter)
Crystal processor 4K
2000 PQI
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Да, Smart Tizen
HDR10+, HLG
Dolby Digital Plus, Adaptive Sound, SmartThings application
Приклучоци: Wi-Fi, HDMIx2, USBx1, LAN, CI+, дигитален аудио излез, eARC, Anynet + (HDMI-CEC)
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Големина на екран

55" (140 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.