Samsung UE50RU7102K 4K Ultra HD Smart

32.900ден

Ultra HD Smart Телевизор

Не е на залиха

Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на екран: LED
Димензија на екран: 50″/127cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Quad Core процесор
1400 PQI
Тип на тјунер: DVB-T2/C
Smart TV: Да, Smart Tizen
Wi-Fi: WI-FI интегриран
Приклучоци: HDMIx3, USBx1, Bluetooth, MiraCast, LAN, CI+,  Оптички излез, Anynet+ (HDMI-CEC)
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Големина на екран

50" (127 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.