Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Samsung UE43TU8072 4K Ultra HD Smart

28.900ден

Ultra HD Smart Телевизор

Не е на залиха

SKU: 8806090336744 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на екран: LED
Димензија на екран: 43″/109cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Crystal processor 4K
2100 PQI
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Да, Smart Tizen
Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, HDR10+
Приклучоци: HDMIx3, USBx2, LAN, CI+, Оптички излез, Anynet+ (HDMI-CEC)
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Големина на екран

43" (109 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.