-7%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 1460 ден месечно.

Samsung UE43TU7092 4K Ultra HD Smart

24.900ден

Ultra HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806090367496 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Тип на екран: LED
Димензија на екран: 43″/109cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Crystal Processor 4K
2000 PQI
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Дa, Tizen
HLG, HDR10 +
Приклучоци: Wi-Fi, HDMI x2, USB, LAN, CI+, Bluetooth
Дигитален аудио излез, компонентен и композитен влез, RF влез x2, Simplink (HDMI CEC)
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Големина на екран

43" (109 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.