Samsung UE43NU7022KXXH 4K Ultra HD Smart

26.900ден

Ultra HD Smart Телевизор

Не е на залиха

SKU: 8801643309428 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на екран: LED
Димензија на екран: 43″/109cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Quad Core процесор
1300 PQI
Тип на тјунер: DVB-T2/C
3D: Не
Smart TV: Да, Smart Tizen
Wi-Fi: WI-FI интегриран
Приклучоци: HDMIx2, USBx1, LAN, CI+,  Оптички излез, Anynet+ (HDMI-CEC)
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Големина на екран

43" (109 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.