Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 990 ден месечно.

Samsung UE32T4302AK Smart TV

16.900ден

HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806090389948 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Тип на екран: LED
Димензија на екран: 32″/81 cm
Резолуција на екран: HD (1366×768)
900 PQI
Тип на тјунер: DVB-T2/C
Smart TV: Да, Tizen
Интегрирано Wi-Fi
Приклучоци: HDMIx2, USBx1, LAN, CI+, oптички излез, компонентен влез, композитен влез, RF влез, Anynet+
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Големина на екран

32" (81 cm)

Резолуција

HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.