-16%

Samsung UE32N4302 Smart

18.900ден 15.900ден

HD Smart Телевизор

Не е на залиха

Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на екран: LED
Димензија на екран: 32″/81cm
Резолуција на екран: HD (1366×768)
400 PQI
Тип на тјунер: DVB-T2/C
Smart TV: Да, Smart Tizen
Wi-Fi: WI-FI интегриран
Приклучоци: HDMIx2, USBx1, LAN, CI+,  Оптички излез, Anynet+ (HDMI-CEC)
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Големина на екран

32" (81 cm)

Резолуција

HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.