Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Samsung RS50N3913BC

93.900ден

Комбиниран фрижидер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8801643272937 Категории: ,

Опис

Side-By-Side фрижидер
Капацитет: 501 л
Волумен: фрижидер – 357 л, замрзнувач – 144 л
Ентериер на фрижидер: 5 полици, 2 фиоки за овошје и зеленчук, 4 прегради на врата, оддел за млечни производи, внатрешно LED светло, решетка за вино, држач за јајца
Ентериер на замрзнувач: 3 полици, 3 прегради на врата, 2 фиоки, внатрешно LED светло, компресор за мраз
Аларм на вратата, циклопентанска изолација, дигитален инвертер компресор, дисплеј, диспензер за мраз и вода
No frost технологија, multi flow
Автономни сати: 8h
Потрошувачка на енергија годишно: 409 kWh
Бучава: 43 dB
Димензии (ШxВxД): 912 x 1789 x 734 mm
Боја: црна
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.