Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 2690 ден месечно.

Samsung QLED QE43A60AA 4K Ultra HD Smart

45.900ден

Ultra HD Smart Телевизор

Не е на залиха

Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Купи со IuteCredit

Опис

Тип на екран: LED
Димензија на екран: 43″/109 cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Quantum Processor Lite 4K
3100 PQI
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Да, Smart Tizen
Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Quantum HDR, HLG
Dolby Digital Plus, Q-Symphony
Bixby, Multi voice асистент, Google асистент, Alexa – виртуелен асистент, SmartThings App поддршка, Filmmaker режим
Приклучоци: HDMIx3, USBx2, LAN, дигитален аудио излез, RF влез, CI, Anynet+ (HDMI-CEC)
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Големина на екран

43" (109 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.