-20%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 7030 ден месечно.

Samsung QE82Q60R 4K Ultra HD Smart

199.900ден

Ultra HD Smart Телевизор

Не е на залиха

SKU: 8801643650575 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на екран: QLED
Димензија на екран: 82″/208cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Quantum Processor 4K
3000 PQI
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2, Twin Tuner
Smart TV: Да, Smart Tizen
Wi-Fi: WI-FI интегриран
Приклучоци: PVR, HDMIx3, USB, DLNA, Bluetooth, MiraCast, LAN, CI+,  Оптички излез, Anynet+ (HDMI-CEC)
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Големина на екран

82" (208 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.