-8%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 6430 ден месечно.

Samsung QLED QE75Q70TAT 4K UHD Smart

109.900ден

Ultra HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806090317422 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Тип на екран: Dual LED (QLED)
Димензија на екран: 75″/190cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Quantum Processor 4K
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Да, Smart Tizen
Quantum HDR, HLG, Q-Symphony, Ambient Mode+, 4K AI Upscaling
Google асистент, Alexa – виртуелен асистент, SmartThings App поддршка
Приклучоци: Wi-Fi, HDMIx4, USBx2, DLNA, Bluetooth
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Големина на екран

75" (190 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.