-10%

Samsung QE65Q80R 4K Ultra HD Smart

109.900ден 98.900ден

Ultra HD Smart Телевизор

Не е на залиха

Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на екран: QLED
Димензија на екран: 65″/165cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Quantum Processor 4K
3700 PQI, Q HDR 1500
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2, Twin Tuner
Smart TV: Да, Smart Tizen
Wi-Fi: WI-FI интегриран
Приклучоци: PVR, HDMIx1, USB, DLNA, Bluetooth, MiraCast, LAN, CI+,  Оптички излез, Anynet+ (HDMI-CEC)
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Големина на екран

65" (165 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.