Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Samsung QE65Q60T 4K Ultra HD Smart

69.900ден

Ultra HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806090300677 Категории: ,

Опис

Тип на екран: QLED
Димензија на екран: 65″/165cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Quantum Processor Lite
3100 PQI
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Да, Smart Tizen
Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Quantum HDR, HLG
Google асистент, Alexa – виртуелен асистент, SmartThings App поддршка
Приклучоци: HDMIx3, USBx2, LAN, CI+, Оптички излез
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Големина на екран

65" (165 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.