Samsung QE55Q90R 4K Ultra HD Smart

Ultra HD Smart Телевизор

Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Купи со IuteCredit

Опис

Тип на екран: QLED
Димензија на екран: 55″/140cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Quantum Processor 4K
4000 PQI
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2, Twin Tuner
Smart TV: Да, Smart Tizen
Wi-Fi: WI-FI интегриран
Приклучоци: PVR, HDMIx4, USB, DLNA, Bluetooth, MiraCast, LAN, CI+,  Оптички излез, Anynet+ (HDMI-CEC)
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Големина на екран

55" (140 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.