Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 4390 ден месечно.

Samsung QE55Q80TA QLED 4K HDR Smart

74.900ден

Ultra HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806090279904 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Тип на екран: QLED
Димензија на екран: 55″/140cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Quantum Processor 4K
Quantum HDR 1500, HDR 10+, HLG
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Да, Smart Tizen
Google асистент, Alexa – виртуелен асистент, Bixby, SmartThings App поддршка
Object Tracking Sound (OTS), 4K AI Upscaling, Real Game Enhancer+, Q – Simphony, Multi View
Приклучоци: Wi-Fi, HDMIx4, USBx2, DLNA, Bluetooth, LAN, CI+,  Оптички излез
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Големина на екран

55" (140 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.