-24%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Samsung QE43Q60RAT 4K Ultra HD Smart

37.900ден

Ultra HD Smart Телевизор

Не е на залиха

SKU: 8801643703585 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на екран: QLED
Димензија на екран: 43″/109cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Quantum Processor 4K
2400 PQI
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2, Twin Tuner
Smart TV: Да, Smart Tizen
Wi-Fi (интегриран), HDR 10+, HLG
Google асистент, Alexa – виртуелен асистент, SmartThings App поддршка
Приклучоци: PVR, HDMI x4, USB x2, DLNA, Bluetooth, LAN, CI+,  Оптички излез
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Големина на екран

43" (109 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.