-24%

Samsung QE43Q60R 4K Ultra HD Smart

49.900ден 37.900ден

Ultra HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8801643703585 Категории: ,

Опис

Тип на екран: QLED
Димензија на екран: 43″/109cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Quantum Processor 4K
2400 PQI
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2, Twin Tuner
Smart TV: Да, Smart Tizen
Wi-Fi: WI-FI интегриран
Приклучоци: PVR, HDMIx1, USB, DLNA, Bluetooth, MiraCast, LAN, CI+,  Оптички излез, Anynet+ (HDMI-CEC)
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Големина на екран

43" (109 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.