Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 5450 ден месечно.

Samsung HW-Q950T Soundbar

92.900ден

Soundbar

Не е на залиха

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Купи со IuteCredit

Опис

Моќност: 546 W
Број на канали: 9.1.4 Ch
Број на звучници: 20
Безжичен сабвуфер и безжични задни звучници
Централен звучник, Up-firing звучник, Side-firing звучник
Аудио карактеристики: Q-Symphony, Dolby Atmos, DTS:X дигитален Surround, Alexa
3D Surround звук, адаптивен звук, Game Pro режим
Видео карактеристики:
4K видео премин, HDR 10+
SmartThings App компатибилност
Приклучоци: HDMI x3, Wi-Fi, Bluetooth, оптички влез, далечински управувач
Димензии на Soundbar: 121.9 x 6.9 x 13.7 cm
Димензии на сабвуфер: 21 x 40.3 x 40.3 cm
Димензии на заден звучник: 11.9 x 21 x 14.2 cm

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.