Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 2050 ден месечно.

Samsung HW-Q70T Soundbar

34.900ден

Soundbar

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Моќност: 330 W
Број на звучници: 8
Тип на сабвуферБезжичен
Аудио карактеристики: Q-Symphony, Dolby Atmos, DTS:X дигитален Surround, акустична Beam технологија
3D Surround звук, адаптивен звук, Game Pro режим, Alexa
Видео карактеристики:
4K видео премин, HDR 10+
SmartThings App компатибилност
Приклучоци: HDMI x2, Wi-Fi, Bluetooth, оптички влез, далечински управувач
Димензии на Soundbar: 98 x 6 x 11.4 cm
Димензии на сабвуфер: 20.6 x 35.3 x 30.2 cm

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.