Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 1750 ден месечно.

Samsung HW-Q60T Soundbar

29.900ден

Soundbar

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806090340536 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Моќност: 360 W
Број на звучници: 9

Тип на сабвуфер: Безжичен
Аудио карактеристики: Auto AV Sync, Q-Symphony, Dolby Digital 5.1, DTS дигитален Surround, акустична Beam технологија
3D Surround звук, адаптивен Sound режим, Game Pro режим
Видео карактеристики:
4K видео премин, HDR 10+
Приклучоци: HDMI x2, Anynet+ (HDMI-CEC), USB, Bluetooth, оптички влез, далечински управувач
Димензии на Soundbar: 98 x 5.8 x 10.5 cm
Димензии на сабвуфер: 20.6 x 35.3 x 30.2 cm

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.