Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

RGLux RG401 Inox

2.890ден

Вграден аспиратор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Телескопски аспиратор на извлекување
Број на брзини на работење: 3
Број на мотори: 2
Број на вентилатори: 2
Светло: 550m/3 на час
Бучава: 55 dB
Димензии (ШxВxД): 600 x 172 x 300 mm
Боја: inox
Гаранција: 1 година

Дополнителни информации

Производител

RGLux

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.