Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

RGLux O300 White

1.490ден

Плинско решо

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Плинско решо
Број на рингли: 3
Боја: бела
Гаранција: 1 година

Дополнителни информации

Производител

RGLux

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.