-14%

Redline T10 HD T2/C

1.400ден 1.200ден

Full HD терестриален/кабелски приемник

Не е на залиха

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Full HD терестриален/кабелски приемник
GX3235S chipset
Flash меморија: 4MB
DDR RAM: 512MB
Тип на тјунер: DVB-T2 / DVB-C
Напон за надворешна антена: DC 5V
Електронски програмски водич (EPG)
Телетекст
Повеќе јазична поддршка
PVR
Media Player (MKV, AVI, MPEG, TS, VOB, MP3, JPEG Playback), YouTube
Поддршка за USB WiFi (Railink 7601 & 5370 чип)
SCART, RF IN
Напојување 100-250V/5V DC адаптер
Влезен напон: 5V DC
Потрошувачка на енергија: 8W Max
Потрошувачка на енергија при мирување: <1W

Дополнителни информации

Производител

Amiko

Резолуција

Full HD

Тип на приемник

Кабелски, Терестриални

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.