Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Redline Robot Vacuum Cleaner Robored G1

17.900ден

Робот правосмукалка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија:

Опис

Моќност: 2400 W
Батерија: 2200mAh Li-ion
Капацитет: 500 ml
Тип на полнење: мануелно/автоматско полнење
Режими на чистење: Auto/Max/Mode/Schedule
Време на полнење: 4-6 h
Време на работа: 105-115 мин.
Димензии (ø x В): 330 x 75 mm
Бучава: 54 dB
Напреден Gyro навигациски систем, со сензори против судир и паѓање
Работи со Wi-Fi апликација, заштедувајќи време и електрична енергија
3-слоен антибактериски HEPA филтер
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Redline

Moќност

2400W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.