Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Redline M10 Pro 10″ Android Tablet

9.590ден

Таблет

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија:

Опис

Големина: 10″ (25 cm)
Резолуција: HD (1920 x 1200)
Екран: IPS Capacitive технологија
Оперативен систем: Android 11
Процесор: CPU MediaTek MT8168 ARM Cortex A53 @ up to 2GHz / GPU Arm Mali-G52 MC1
Меморија: 3GB DDR3 / интерна 32 GB
Micro SD читач до 128 GB
Камера: предна 2.0 mPx FF / задна 5.0 mPx FF
Батерија: Li-Ion, 3.8V, 6000mAh
Wi-Fi, Bluetooth v5.0, USB Type C, 3.5 mm аудио излез
Време на користење: макс. 8 h
Време на мирување: макс. 350 h
Димензии (ШxДxВ): 244 x 163 x 9.2 mm
Гаранција: 1 година

 

Дополнителни информации

Производител

Redline

Големина на екран

10" (25 cm)

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.