Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Redline A8 8″ Android Tablet

4.890ден

Таблет

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија:

Опис

Големина: 8″ (20 cm)
Резолуција: HD (1280 x 800)
Екран: IPS Capacitive технологија
Оперативен систем: Android 11
Процесор: CPU Allwinner A133 Quad-Core ARM Cortex A53 1.6 GHz / GPU IMG PowerVR CGE 8300
Меморија: 2GB DDR3 RAM / интерна 16 GB
Micro SD читач до 128 GB
Камера: предна 2.0 mPx FF / задна 5.0 mPx FF
Батерија: Li-Ion type, 3.8V, 4000mAh
Wi-Fi, Bluetooth v4.0, USB Type C, 3.5 mm аудио излез
Време на користење: макс. 7 h
Време на мирување: макс. 450 h
Димензии (ШxДxВ): 208.5 x 124.5 92.mm
Гаранција: 1 година

 

Дополнителни информации

Производител

Redline

Големина на екран

8" (20 cm)

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.