NET 500T2

1.200,00 ден

IPTV приемник

По нарачка

SKU: 8606106974089 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Дигитален терестријален приемник
PVR
Timeshift функција
Full HD и HD компатибилен
Компатибилен со HDTV канали
HDMI излез, RCA излез
RF влез/излез, USB порт, S/PDIF коаксијален аудио излез
AV SCART излез
EPG (Електронски програмски водич) поддршка
Автоматско / мануелно пребарување на канали
Вграден медиа плеер за репродукција на видео, музика и слика
OSD на многу јазици
Потрошувачка на енергија: 8W Max
Влезен напон: 220 – 240V

Дополнителни информации

Производител

Infomir

Резолуција

Full HD

Тип на приемник

IPTV

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.