Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 1930 ден месечно.

Mitsubishi MSZ-AP60 VGK

32.900ден

Инвертер внатрешен клима уред

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Inverter клима уред – Со оваа технологија компресорот може да го менува капацитетот во зависност на потребите од домашната атмосфера, креирајќи перфектни услови во Вашиот простор
Econo Cool Mode – Со овој начин се оптимизира работата на климата, постигнувајќи 20% заштеда
“i save” – Со оваа функција се овзможува обнова на претходните поставки за температура само со притискање на едно копче
Автоматско рестартирање, Wi-Fi, Multi split, 24h тајмер, неделен тајмер, самодијагноза, автоматско подесување на перките, контрола на текот на воздухот, режим за спиење, филтер за прочистување на воздухот
Енергетска класа (SEER/SCOP): 7.40/4.60; А++/А++
Kапацитет за ладење: 6100 W
Kапацитет за греење: 6800 W
Греење/Ладење: од -20 °C до 46 °C
Препорачана површина до 70 м2
Ниво на бучава: 48 dB
Тип на фреон: R32
Димензии на внатрешна единица: (В x Ш x Д) 325 x 1100 x 257 mm
Гаранција – 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Mitsubishi Electric

Moќност

7000W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.