Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Max AK 850

1.250ден

Апарат за крофни

Не е на залиха

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Апарат за крофни
Моќност – 700 W
Капацитет – 7 крофни
Нелепливи плочи лесни за чистење
Рачка отпорна на топлина
Автоматски термостат
Можност за поставување во вертикална положба
Гаранција – 12 месеци

Дополнителни информации

Производител

MAX

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.