-6%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 360 ден месечно.

MAG420w1

6.100ден

UHD IPTV приемник

Не е на залиха

SKU: 970547 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Купи со IuteCredit

Опис

Chipset: Hi3798MV200
Процесор: ARM Cortex-A53 Quad Core CPU 1200 MHz
Перформанси: 15 000 DMIPS
RAM: 512 MB
Flash меморија: 512 MB
HDMI 2.0 излез
AV излез: RCA 3.5 mm
Ethernet 100 Mb/s
USB 2.0 х 1, 3.0 x 1
Bluetooth 3.0, 4.1
Wi-Fi
Димензии: 132 x 87 x 26 mm
Тежина: 128 g

Дополнителни информации

Производител

Infomir

Резолуција

Ultra HD

Тип на приемник

IPTV

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.