-9%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

MAG322

5.000ден

IPTV приемник

Не е на залиха

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Chipset: BCM75839
Процесор: MIPS 4KE Dual Core CPU 750Mhz
Перформанси: 2000 DMIPS
RAM: 512 MB
Flash меморија: 512 MB
Аудио излез: S/PDIF (оптички)
HDMI 1.4-излез
AV излез
Ethernet 100 Mb/s
USB 2.0 х 2
Димензии: 132 x 87 x 26 mm
Тежина: 144 g

Дополнителни информации

Производител

Infomir

Резолуција

Full HD

Тип на приемник

IPTV

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.