Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

LNB Inverto Quad Ultra 0.2 high gain

2.790ден

LNB

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 5453001045702 Категории: ,

Опис

Low Band Input Frequency Range: 10.7 ~ 11.7 GHz
Low Band Output Frequency Range: 950 ~ 1950 MHz
Low Band LO Frequency: 9.75 GHz
High Band Input Frequency Range: 11.7 ~ 12.75 GHz
High Band Output Frequency Range: 1100 ~ 2150 MHz
High Band LO Frequency: 10.6 GHz
Noise Figure: 0.2 dB Typ. (0.7 dB Max.)
Conversion Gain: 60 dB Min.
Current Consumption: 200 mA Max. @ 11 ~ 20 V
Operating Temperature: – 30 °C ~ + 60 °C
Output Impedance: 75 Ω
Output Connector: F-Type (Female)

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.